• 0252 413 20 30
  • info@marmarisguvenlik.com.tr

Akıllı Ev

Marmaris Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri

Güvenlik

Mevcut güvenlik sistemleri kurulumu ile evinizin güvenli olduğunu düşünebilirsiniz.
Ama Akıllı Güvenlik Sistemleri ile güvenlik seviyesi kuvvetlenebiliyor.
Alarm Anında Akıllı Telefon Tablet gibi cihazlar aynı anda alarm vermeye başlar.
Ip Kamera Sistemi sayesinde alarm anında bütün kamera görüntülerini kayıt eder .
İnternet üstünde sunucuya aktarım sağlar. Evinizde siz olmadığınız zamanlarda bile sanki evde gibi ışıklar yanıp söner .
Evde sizin yerinize akıllı ev sistemi yaşar.Böylelikle güvenlik tehditlerini ortadan kaldırmış olur .

Akıllı Ev Sistemleri Diyafon Sistemlerimiz ile entegre çalışır.Kapınız çalındığında Cep telefonuza görüntü gelir . Siz evde yokken Kapıyı gelen gidenleri görüntüle şansı doğmaktadır.

Zaman
Akıllı bir evdeki en büyük etkenlerden biri de otomasyon. Ev otomasyonu ile zaman ve tasarruf sağlamanıza bir çok iş otomatik hale gelmekte,Örneğin akşam hava karardığında perdeler otomatik kapatma.Sohben gibi cihazlar elektrik zamlı tarife zamanında değil normal zamanlarda çalışır.Gereksiz unutulan ışıkları söndürme. Elektrikli Mutfak aletlerinizi otomatik çalıştırır.

Para
Yaptığınız akıllı ev yatırımının parasını çıkarması kadar güzel bir şey yoktur.Enerji tasarrufu üzerine kuracağınız akıllı ev sistemi parasal olarak size orta ve uzun vadede çok faydalı olabilir.Akıllı kombi ile yaptığınız yatırımı ilk senede, düşen doğalgaz faturanız ile karşılayabilirsiniz.Mevcut Alarm Sistemleri fiyatları ile aynı olan sistemlerimiz sizleri daha ekonomik hale gelmektedir.
Akıllı Ev Sistemlerimiz İhtiyacınız olan özelliklere göre fiyatlandırılır.

Konfor
Konfor sizin için önemliyse akıllı ev sizin için.Evim havalansın diye çıkarken pencereyi açıp geldiğinizde evin buz gibi olduğunu görüp bir de kombinin derecesini mi artırdınız?Çözümü akıllı ev. Siz yokken evinizi havalandıran, siz gelmeden önce de belli bir sıcaklık seviyesine getiren eviniz olduğunda gelir gelmezkonforlu bir ortam sizi bekliyor olur.

Eviniz batıya bakıyorsa hem akşam salonuza vuran akşam güneşini güneşlikleri otomatik olarak ayarlayan bir eviniz olduğunda keyife çevirebilirsiniz.

Su damacanızı kontrol edip azaldığında otomatik olarak sipariş veren bir otomasyon ile eve geç saatte gelip suyunuzun bittiğini farkettiğiniz durumların
önüne geçebilirsiniz.

Akıllı ev sistemlerinin sağlayabileceği faydalar saymakla bitmez.Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre önem sırası yapıp buna göre uygulamaya geçmeniz en verimlisi olacaktır.Sistemlerin kurulması kadar bu sistemleri aktif kullanmak ve fayda almak önemli.Kurduktan sonra hiç devreye almayacağınız, kullanmayacağınız bir sisteme para harcamanın anlamı yok.

Eğlence
Evinizdeki eğlence sistemleri de evinizdeki diğer sistemlerle haberleşebilir, daha etkin şekilde çalışabilir.
Çocukların salona girmesiyle artan gürültüden haberleri duymak için kumandayı alıp sesi mi artırıyorsunuz?
Çocuklar çıktığında yüksek kalan sesi tekrar azaltmak için mi uğraşıyorsunuz? Ortam gürültüsüne göre kendini ayarlayabilen ses sistemleri,TV’nin başından kalktığınızda seyrettiğiniz programı kaçırmayın diye kayıt yapmaya başlayan video sistemleri ile eğlencenizin sürekliliğini sağlayabilir, seviyesini artırabilirsiniz.